Jan Furlepa: To był pożyteczny sprawdzian

Jan Furlepa: To był pożyteczny sprawdzian

- Raków był bardzo skuteczny i bez skrupułów wykorzystał wszystkie nasze błędy. Jestem zadowolony z gry zespołu w pierwszej połowie, a ponieważ należę do tych trenerów, który nie stawia wyniku sparingu na pierwszym miejscu, uważam, że był to bardzo wartościowy sprawdzian. Powiedzieć też muszę, że osiemnastka, którą dziś wybrałem do gry, wcale nie musi być tą, która zagra za tydzień w lidze. Zresztą... nawet nie wiem, czy nam się to uda. Olimpia (Elbląg) zgłasza spore kłopoty dotyczące stanu swojego boiska, i to jest kolejny problem. Ja i drużna jesteśmy gotowi grać, choćby jutro - mówił po meczu kontrolnym z Rakowem Częstochowa trener Jan Furlepa.

fot. /mkskluczbork.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości