Młody MKS już działa i ogłasza nabór!

Data publikacji tej informacji nie jest przypadkowa. Powstała Akademia Piłkarska Młody MKS Kluczbork, na której czele stanął wybrany na prezesa pan Marcin Baj.

Młody MKS już od sierpnia zaprasza na treningi dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat, a wszystkim adeptom piłkarskiej sztuki oferuje:

- treningi prowadzone profesjonalnie przez uprawnionych trenerów
- programy szkoleniowe dostosowane odpowiednio do wieku zawodników
- bazę treningową i rozgrywki na obiektach kluczborskiego OSiR-u (MKS-u Kluczbork)
- udział w turniejach piłkarskich
- udział w rozgrywkach z cyklu „Bawi nas piłka”
- rozgrywki w Opolskiej Lidze Młodzików

Po więcej szczegółów odsyłamy na facebook-ową stronę Akademii: https://www.facebook.com/AP.MLODY.MKSKluczbork.

Skontaktować się z nią można także pod numerami telefonów:
+48 608 029 846 (prezes zarządu)
+48 608 717 160 (sekretarz zarządu)

77 418 78 77 (sekretariat klubu) lub bezpośrednio w siedzibie klubu przy ul. Sportowej 7 oraz za pomocą poczty elektronicznej: akademia@mkskluczbork.pl

Wszystkim naszym dzieciakom z okazji ich święta, życzymy wszystkiego co piękne, radosne i zdrowe!