Barometr Adama Orłowicza na duży plus!

Zatrzymajcie „Orła”! - takim hasłem katowicki Sport opatrzył "PLUS" 22. kolejki Nice 1 Ligi, której podsumowania dokonał jak zwykle w swoim subiektywnym Barometrze Pierwszoligowca. Uzasadnienie nie pozostawia złudzeń.

Tak jak należało pochwalić MKS Kluczbork za zaksięgowanie pierwszego wiosennego punkciku – 2:2 po heroicznym boju outsidera z Pogonią Siedlce – tak trzeba też skierować kilka ciepłych słów pod adresem Adama Orłowicza. Prawy obrońca, w zespole grający od 2009 roku, na starcie wiosny musiał ustąpić miejsca młodzieżowcowi Piotrowi Kwaśniewskiemu, ale szybko wrócił do składu. Po tym weekendzie oceniliśmy go na „siódemkę”. Jeśli na Opolszczyźnie chcą zbudować sensowną drużynę na drugą ligę – a nie męczyć się, tak jak po spadku Bełchatów czy Rozwój – powinni jak najszybciej zagwarantować sobie pozostanie „Orła” w klubie.

Zapis całego "barometru" znajduje się: Tutaj.

fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl