Dawid Wolny i Grzegorz Kleemann na rok w MKS-ie Kluczbork

Dwaj zawodnicy Odry Opole w nowym sezonie rozgrywkowym reprezentować będą barwy MKS-u Kluczbork. Władze obu klubów porozumiały się co do warunków wypożyczenia Dawida Wolnego i Grzegorza Kleemanna. Ich transfer czasowy przy Sportowej potrwa 12 miesięcy, do 30 czerwca 2018r.

22-letni Wolny jest napastnikiem. Wychowanek Groszmalu Opole w klubie ze stolicy województwa gra od wieku juniora. W zakończonym sezonie, który dla piłkarzy z Oleskiej zakończył się awansem do Nice 1. Ligi, wystąpił w 24 meczach i  strzelił pięć goli.

Kleemann spełnia wymogi zawodnika młodzieżowego, ma lat 19 i ogromną szansę występów między słupkami biało-niebieskich. Pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie powołania do reprezentacji polski U-18 oraz testy w angielskim Ipswich Town. Ostatni rok spędził na wypożyczeniu w trzecioligowym Ruchu Zdzieszowice, w którym rozegrał 31 meczów, wszystkie w pełnym wymiarze czasowym.

Obu zawodnikom życzymy samych pamiętnych spotkań w naszych barwach!

fot. Mirosław Szozda