Katowicki Sport: "Essam może świecić w pierwszej lidze". Egipcjanin z Kluczborka zrobi furorę?

Red. Maciej Grygierczyk przeprowadził rozmowę z Rafałem Wójcikiem, trenerem Stali Stalowa Wola, ostatniego klubu, w którym występował Mohamed Essam.

- To typowy południowiec, temperamentny chłopak. Z pasją, emocjami, które wyraża na boisku. My jako naród słowiański jesteśmy chłodniejsi w wyrażaniu siebie, ale potrafimy z premedytacją zrobić pewne rzeczy, wiedząc, że da się kogoś takiego jak Essam wyprowadzić z równowagi - mówi rozmówca katowickiego Sportu.

Po całość wywiadu odsyłamy na łamy internetowego serwisu śląskiej gazety sportowej: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i-liga,mohamed-essam-moze-blyszczec-w-i-lidze,artykul,760171,1,12455.html.

fot. mat. klubowe /www.mkskluczbork.pl