MKS - Arka: Akredytacje "po staremu"

Przedstawicieli mediów informujemy, że przydział akredytacji na wielkosobotni mecz MKS Kluczbork - Arka Gdynia odbywał się będzie na dotychczasowych zasadach. Wszelkie szczegóły odnajdziemy w zakładce Media/Akredytacje

Dziennikarzy zachęcamy do rejestrowania się w systemie https://accredito.com/pl/mks-kluczbork. - W wyniku porozumienia przystąpiliśmy do tego projektu kilka dni przed rozgrywkami i na razie tam tylko figurujemy. System wymaga wdrożenia a personel obsługujący fachowego przeszkolenia. Jestem w stanie zapewnić, że "po staremu" każda redakcja nie będzie miała najmniejszego problemu z dostaniem się na nasz stadion - mówi wiceprezes MKS-u Kluczbork Wojciech Smolnik.

W celu usprawnienia wydawania akredytacji uruchomiliśmy dodatkowy adres poczty elektronicznej: rzecznik@mkskluczbork.pl. Przypominamy, że funkcję rzecznika prasowego z ramienia klubu pełni właśnie pan Wojciech.