MKS Kluczbork, kadra wiosna 2017

Zaktualizowaliśmy zakładkę Drużyna/Kadra.  Do pobrana jest także zdjęcie zespołu w pełnej rozdzielczości w menu Drużyna/Zdjęcia. Tak właśnie prezentuje się kadra naszego pierwszoligowca na rundę wiosenną sezonu 2017/2018.

W SKRÓCIE / ZIMA 2017:

Przybyli: Krzysztof Bodziony (Pelikan Łowicz), Tomasz Chałas (Ursus Warszawa), Mohamed Essam (Stal Stalowa Wola), Wojciech Kaczmarek (bez klubu), Dominik Kościelniak (Chrobry Głogów), Maciej Załęcki (Kotwica Kołobrzeg), .

Odeszli: Robert Brzęczek (Błękitni Stargard), Radosław Kursa (Motor Lublin), Bartłomiej Olszewski (Górnik II Zabrze), Oskar Pogorzelec (Concordia Elbląg), Krystian Sanocki (Kotwica Kołobrzeg), Adam Setla (TSV Kornburg 1932 - Niemcy).

Sparingi: Ruch Zdzieszowice 1:1, GKS Bełchatów 1:4, Polonia Bytom 0:0, Chrobry Głogów 2:3, Raków Częstochowa 2:3, KKS 1925 Kalisz 1:1, Rozwój Katowice 2:1, Odra Opole 3:0.