MKS - Stal: Daty, wyniki, strzelcy

MKS Kluczbork i Stal Mielec spotykały się do tej pory trzykrotnie. Dwa mecze odbyły się w zreformowanej 2 lidze, jedno już na zapleczu ekstraklasy.

Czwarte starcie będzie miało miejsce już w nowych ligowych realiach i rozegrane zostanie w ramach Nice 1 ligi polskiej. Niezbyt bogata historia dotychczasowych meczów MKS - Stal przedstawia się następująco:

2 liga:
15 listopada 2014: Stal Mielec - MKS Kluczbork 0:0
7 czerwca 2015: MKS Kluczbork - Stal Mielec 3:2 (Piotr Giel 53, 68, 86; Mateusz Cholewiak 45, Bartosz Nowak 58)
1 liga:
14 sierpnia 2016: Stal Mielec - MKS Kluczbork 1:1 (Paweł Kubiak 74; Kamil Radulj 90 (k))

Jak widać biało-niebiescy są bogatsi o jedno, ale bardzo ważne dla klubu zwycięstwo, po którym MKS wygrał 2 ligę w sezonie 2015/2016 i zameldował się ponownie w 1 lidze.

Zdjęcie: Piotr Giel okazał się prawdziwym katem Stali.

fot. archiwum / www.mkskluczbork.pl