Młodzieżowy rozkład jazdy 4-7 września

Juniorzy młodsi przegrali w środę w Opolu z miejscowym MKS-em MOSiR 0:2. Spotkanie to zainaugurowało następną serię  spotkań w opolskich ligach drużyn młodzieżowych. Już jutro (piątek) do Namysłowa udadzą się trampkarze i stawią czoła Startowi. Mecz ten zainauguruje nowy sezon w Opolskiej Lidze Trampkarzy.

Sobota, oprócz wyczekiwanego starcia seniorów z Wigrami Suwałki, przyniesie trzecie już zawody juniorów starszych. Tym razem podopieczni Dariusza Surmińskiego podejmą na KKS-ie Chemika Kędzierzyn-Koźle. Potyczka rozpocznie się już o godzinie 11.00.

Także w sobotę i o tej samej godzinie swój napięty terminarz kontynuować będą wspomniani na początku juniorzy młodsi. Do szansy na poprawę dorobku punktowego dojdzie tym razem w Brzegu i spotkaniu ze Stalą. 7 września z kolei wystartuje Liga Młodzików. O godzinie 17.00 w bratobójczym pojedynku spotkają się MKS I i MKS II. Równolegle toczyć się będzie mecz w Oleśnie, w którym OKS podejmie MKS III.