Nowy trener już pracuje

Tuż przed godzina 14.00 drużyna poznała nowego trenera Tomasza Asenskego. Oficjalnej prezentacji dokonał prezes Wojciech Smolnik. - Poinformowałem chłopaków o tym, że nie są już sierotami i mają trenera. Przypomniałem im też, że już jutro grają mecz ze Zniczem Pruszków, i że nasze oczekiwania, to gra wyłącznie o zwycięstwo - mówił po wyjściu z szatni sternik MKS-u.

Było to pierwsze spotkanie zespołu z szefem sztabu szkoleniowego, w którym nie będzie póki co żadnej rewolucji. U boku Asenskego pracować będą nadal Ernest Konon jako drugi trener oraz Marcin Feć, pełniący funkcję trenera bramkarzy. Po dwóch kwadransach na główną płytę boiska przy Sportowej wyszli biało-niebiescy i rozpoczęły się przygotowania do operacji Znicz. Wyjazd do Pruszkowa zaplanowano na piątek, punktualnie o godzinie 12.00.