Stomil - MKS: Biało-niebieskie starcie po raz trzeci

31 października ubiegłego roku odbył się pierwszy w historii klubów mecz Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork. Po strzale Rafała Kujawy z 11 metrów w 44 minucie, gospodarze objęli prowadzenie i był to jedyny gol tamtych zawodów.

Runda wiosenna i biało-niebieski rewanż przy Sportowej (barwy obu klubów są identyczne) przyniósł naszej drużynie najwyższe zwycięstwo w sezonie 2015/2016. 21 maja, w 20 minucie do siatki rywala z karnego trafił Rafał Niziołek, a w 43 tak zwanego gola do szatni zdobył Kamil Nitkiewicz. Dzieła zniszczenia dokonał w 65 minucie strzałem samobójczym obrońca gości Rafał Remisz.

Był to zarazem ostatni mecz w roli trenera "Dumy Warmii" Mirosława Jabłońskiego, którego trzy dni później zastąpił Adam Łopatko. Nomen omen jeśli chodzi o sobotni mecz i sytuację naszego szkoleniowca.

Fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl