Tomasz Asensky trenerem MKS-u Kluczbork

46-letni Tomasz Asensky poprowadzi MKS Kluczbork w najbliższym meczu ze Zniczem Pruszków. Asensky na stanowisku I trenera zastąpił Mirosława Dymka, który biało-niebieskich objął 12 kwietnia br. Umowa ze szkoleniowcem obowiązywać będzie do końca sezonu 2016/2017.

Nowy coach MKS-u znany jest przede wszystkim z pracy w Olimpii Grudziądz, w której zatrudniony był od 15 czerwca 2012, do 25 czerwca 2014 roku. Tą samą drużynę objął ponownie także w czerwcu, tyle że rok później. 2 września 2015 oddał jednak pałeczkę Arturowi Skowronkowi. Ostatnim jego klubem była trzecioligowa Elana Toruń, od 5 października 2015 do 19 maja br.

Nowemu szkoleniowcowi biało-niebieskich życzymy przede wszystkim worka z punktami, gdyż te są Kluczborkowi najbardziej potrzebne! Witamy przy Sportowej 7!