Tomaszewski, Arian, Brzęczek: Co tam panie na wypożyczeniu?

Mateusz Arian, Marcin Tomaszewski i Robert Brzęczek wciąż są zawodnikami MKS-u Kluczbork. Cała trójka rundę rewanżową spędza jednak poza Sportową. Dwaj pierwsi "wylądowali" w 3-ligowym KKS-ie 1925 Kalisz i mają swój udział w; jak na razie; bardzo dobrej rundzie swojego zespołu.

KKS wydostał się właśnie ze strefy spadkowej grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Arian i Tomaszewski zagrali w każdym meczu, a do pełnego wymiaru czasowemu zabrakło im 11 minut. Konkretnie "Ariemu", który w pierwszym spotkaniu zszedł przed czasem.

Znakomicie zmiana klubu zadziałała na Brzęczka. "Jurek" w swym debiucie od razu zdobył gola (złotego!) i był ojcem zwycięstwa pierwszego w tym roku meczu 2 ligowej Olimpii Zambrów. Następne zwody zagrał od początku do końca, które póki co okazały się jedynym. Od czterech spotkań nasz młodzieżowy pomocnik zalicza już wyłącznie meczowe "ogony".

Nas zawodnicy grają fair-play. Każdy z nich ma na swoim koncie tylko 1 żółtą kartkę w barwach nowego klubu.

Zdjęcie: Marcin Tomaszewski jest cały czas podstawowym zawodnikiem w Kaliszu. Fot. Karina Zachara / kkskalisz.pl