Wojciech Smolnik: Mam teraz rebus do rozwiązania

Do spotkania ze Stomilem Olsztyn trener Mirosław Dymek przystępował z obciążeniem zdobycia określonej liczby punktów. Ultimatum to dotyczyło meczów z Chojniczanką Chojnice i Stomilem Olsztyn. Te drugie zawody odbędą się w innym terminie, co więc z  ustaleniami pomiędzy zarządem klubu a sztabem szkoleniowym?

- Muszę przyznać, że mam teraz pewnego rodzaju rebus do rozwiązania. Okoliczności naszej umowy z trenerem Dymkiem zmieniły się i na pewno czeka nas kolejna rozmowa. Za tydzień podejmujemy u siebie wicelidera GKS Katowice, a to rywal o innym stopniu trudności. Odkłada się tez kara jednego meczu dla Rafała Niziołka, który pauzować będzie musiał z GieKS-ą. Myśl, że wspólnie z kolegami z zarządu znajdziemy jakieś kompromisowe rozwiązanie, być może już w drodze powrotnej - mówił wsiadając do samochodu prezes MKS-u Kluczbork Wojciech Smolnik.

Fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl