Juniorzy starsi podejmowali Małąpanew

Reprezentant Saltex 4 ligi był kolejnym sparingpartnerem juniorów starszych. Nasz zespół na boisko ze sztuczną  trawą wyszedł wzmocniony powrotem "kadrowiczów" z pierwszej drużyny. Czyste konto MKS zachował jednak dopiero po przerwie. Goście trafiali odpowiednio w 10,13 i 32 minucie.

- Przegraliśmy 1:3 (0:3). Rywal postawił nam trudne warunki, ale uważam, że chłopcy dali z siebie wszystko. Z bardzo dobrej strony pokazali się młodsi juniorzy grający w drugiej połowie. Było to cenne doświadczenie z dobrze dysponowaną drużyną seniorów  - mówił po spotkaniu trener Dariusz Surmiński

Jedynego gola dla naszych barw zdobył w w 68 minucie Szymon Witos. Następne spotkanie kontrolne zaplecza naszego 1 ligowca zaplanowano na 20 lutego. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie LZS Ligota Turawska z opolskiej A klasy.

MKS I połowa: Sarna, Michalewski, Skoczylas, Wasser, Nykiel, Bełz, Rzeźnik, Reisch, B. Babiarz, K. Babiarz, Klinger.
II połowa: Grycan, Mikołajewski, Lorek, Mendel, Pelc, Nykiel, Skoczylas, Witos, Mazur, Ślimak, Klinger.