Juniorzy starsi rozgromili LZS Mechnice

Pisanie o jednostronnym widowisku o meczu, w którym jedna drużyna aplikuje drugiej 16 goli i nie traci żadnego (7:0 do przerwy) wydaje się być mało wymowne. Juniorzy starsi MKS-u po prostu zmasakrowali w sobotnie przedpołudnie swych rówieśników z Mechnic. Pięć goli strzelił LZS-owi Miłosz Reisch, po dwa trafienia dołożyli Mateusz Gacmaga, Szymon Witos, Kamilowie Nykiel i Babiarz, a po razie na liście strzelców zameldowali się Nicholas Cendal, Michał Wasser i Dominik Pelc.

Po najwyższym w tym sezonie wyniku MKS nadal lideruje w Opolskiej Lidze Juniorów, tyle że już całkowicie samodzielnie. Wobec bezbramkowego remisu Odry Opole ze Stalą Brzeg i przy komplecie 7 zwycięstw podopieczni Dariusza Surmińskiego pewnie zmierzają do tytułu mistrza jesieni. Po kolejne zdobycze punktowe nasza drużna uda się w najbliższą sobotę do Gogolina.

MKS: Grycan - Michalewski, Lorek, Gacmaga, Wasser, Skoczylas, Babiarz, Nykiel, Cendal - Pelc, Reisch.
Po przerwie grali: Węglarz, Witos, Klinger, Kuglarz.

Powiązana galeria: