Młodzieżowy rozkład jazdy: 7-15 listopada

Już tylko dwie drużyny kluczborskiej młodzieży pozostały w rywalizacji o ligowe punkty. Do meczu jesieni dojdzie w Opolu. W Centrum Sportu zagrają juniorzy starsi, którzy zmierzą się z Odrą Opole. Oba zespoły to tegoroczni spadkowicze z Centralnej Ligi Juniorów.

MKS jest liderem tabeli Opolskiej Ligi Juniorów, Odra jest druga. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nasi chłopcy mają 4 punkty przewagi, ale rozegrali jedno spotkanie więcej i w tym roku już nie wystąpią. Aby myśleć o mistrzostwie jesieni, w Opolu należy co najmniej zremisować.

Po tygodniu przerwy na boiska wracają juniorzy młodsi, których czeka bardzo intensywny tydzień. W ciągu 8 dni odbędą się ostatnie trzy kolejki Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Tu najciekawiej zapowiada się spotkanie numer dwa, w którym MKS podejmie lidera tabeli Pomologię Prószków.

7.11.2015

JUNIORZY STARSI

ODRA OPOLE

WYJAZD

08.11.2015

JUNIORZY MŁODSI

PIAST STRZELCE OPOLSKIE

WYJAZD

10.11.2015

JUNIORZY MŁODSI

POMOLOGIA PRÓSZKÓW

KKS

15.11.2015

10:00 JUNIORZY MŁODSI CHEMIK KĘDZIERZYN

WYJZAD

Zdjęcie: Wiosną w Opolu MKS był górą i wygrał na Oleskiej 3:1. Dwa gole zdobył Jakuba Skoczylas i jednego Kamil Nykiel.