OLJ: Koksownik Zdzieszowice - MKS Kluczbork 2:2 (1:0)

Bardzo ciężką przeprawę zaliczyli w Zdzieszowicach juniorzy starsi. Miejscowy Koksownik dwukrotnie wychodził na prowadzenie i za każdym razem został dogoniony. Ostatni gol meczu padł padł w 90 minucie.

- Niestety, są takie mecze, że nic nie wychodzi. Straciliśmy szybko bramkę (3 minuta) i to nas w pierwszej połowie sparaliżowało. Graliśmy zbyt schematycznie, brakowało błysku na placu gry, ale mimo to byliśmy stroną przeważającą.  Nie wykorzystaliśmy też dwóch tzw. "setek". Druga połowa w naszym wykonaniu była już zdecydowanie lepsza. Widoczne zaangażowanie całego zespołu widać było szczególnie po wyrównującej bramce. Spotkanie na remis traktuję jak naszą porażką i tym razem nie tłumaczę tego, że zagraliśmy w bardzo okrojonym składzie - tak występ swoich podopiecznych ocenił trener Dariusz Surmiński.

Nie ma jednak co rozdzierać szat. 18. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów przyniosła status-quo. Goniąca nasz zespół Odra Opole także swój mecz zremisowała i MKS wciąż jest liderem z 6-punktową przewagą.

Bramki: 49. Kacper Kuglarz, 90. Kamil Lorek.

MKS:Sarna - Witos, Wasser, Lorek, Pelc, Bełz, Kuglarz, Cendal, Rzeźnik, Lorek, Klinger.

Fot. Elżbieta Pelc / www.mkskluczbork.pl