MKS nie zagra z Miedzią Legnica

Wszystko wskazuje na to, że mecz 19. kolejki z Miedzią Legnica nie dojdzie do skutku. Spotkanie odbyć się miało 26 listopada, już w ramach wiosennej rundy rewanżowej, której dwie kolejki 1 liga zamierza rozegrać awansem jeszcze w tym roku.

Klub z Legnicy zwrócił się z prośbą o przełożenie zawodów z powodu rozpoczęcia prac związanych z instalacją na tamtejszym stadionie podgrzewanej murawy. Mecz miałby rozpocząć dla obu klubów piłkarską wiosnę 2017 roku. MKS Kluczbork wyraził na to zgodę i sprawa czeka jedynie na "przyklepanie" Wydziału Gier PZPN.

Walkę o ligowe punkty w bieżącym roku biało-niebiescy zakończą więc 19 listopada, kiedy w ramach kolejki 18 (pierwszej z wiosny 2017) podejmą przy Sportowej Wisłę Puławy.

Zdjęcie: W obliczu kadrowej dżumy, jak najszybsze zakończenie rozgrywek 2016, jest najbardziej pożądanym rozwiązaniem dla naszego klubu.

Fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl