Osiemnastka na Stomil bez tajemnic

Biało-niebiescy są już w drodze do Olsztyna. Wyjazd z Kluczborka na zaległy mecz ze Stomilem nastąpił już o godzinie 8.00 rano. Na pokładzie autokaru, który zakotwiczy w Płocku, gdzie odbędzie się wtorkowy trening i jednocześnie przerwa w podróży, znaleźli się wszyscy zawodnicy naszej kadry.

Mamy oczywiście na myśli tych, którzy "ocaleli". Zostało ich dokładnie osiemnastu, czyli tylu, ilu można wpisać do meczowego protokołu. Robert Tunkiewicz, Michał Szewczyk, Bartosz Brodziński i Adam Orłowicz to gracze kontuzjowani, z kolei Patryk Gondek odsiedzieć musi regulaminową karę za żółte kartki.

Za "Gondiego" do drużyny dostał się Jakub Skoczylas, ostatni gracz, który zamyka 23-osobowy komplet naszego pierwszoligowca. Żeby informacja na temat naszego stanu posiadania była pełna, należy wziąć pod uwagę fakt, że pod znakiem zapytania w środowym spotkaniu stoi występ Kamila Nitkiewicza (na zdjęciu), który podczas starcia ze Zniczem Pruszków doznał kontuzji kostki.

Fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl