Grupy młodzieżowe rozpoczną na wyjazdach

Do nowego sezonu sposobią się grupy młodzieżowe naszego klubu. Już 22 sierpnia wystartują rozgrywki w Opolskiej Lidze Juniorów. Juniorzy starsi na inaugurację pojadą do Prudnika na mecz z Pogonią.

Następnego dnia odbędzie się premiera sezonu 2015/2016 w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Nasz zespół swój pierwszy mecz także rozegra na wyjeździe, a jego przeciwnikiem będzie Hattrick Głuchołazy.

Podobny los spotkał trampkarzy. Oni także swoje zawody zagrają poza Kluczborkiem i w pierwszej kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy wyruszą na starcie ze Startem Namysłów. To ostatnie spotkanie odbędzie się 4 września.

Opolski Związek Piłki Nożnej, który patronuje wszystkim tym rozrywkom, opublikował pełne terminarze rozgrywek.