Trzecie zwycięstwo juniorów starszych

Kolejną wygraną odnotowali juniorzy starsi. Zaplecze naszego pierwszoligowca pokonało w sobotę na KKS-ie Chemika Kędzierzyn-Koźle 2:0 (0:0).

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu, praktycznie przez 90 minut to nasz zespół prowadził grę. Stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia bramek, goście jednak dobrze się bronili. Martwi słaba skuteczność, bo wynik powinien być dużo wyższy, musimy nad tym popracować. Mimo to chłopcy zasłużyli na pochwałę - opisuje przebieg rywalizacji trener Dariusz Surmiński.

Oba gole padły w drugiej połowie w ciągu 10 minut. W 50 minucie Jakub Skoczylas (na zdjęciu) trafił do siatki z rzutu karnego, a w minucie 61 na listę strzelców wpisał się Mateusz Klinger. Następne spotkanie w Opolskiej Lidze Juniorów nasi chłopcy zagrają 12 września z kolejna drużyną z Kędzierzyna Koźla, Odrą.

MKS: Sarna - Michalewski, Gacmaga, Jelonek, Panek - Lorek, Skoczylas, Cendal, Babiarz - Bełz, Klinger.
W drugiej połowie grali: Węglarz, Kuglarz, Pelc, Nykiel, Wasser.

Zdjęcia z meczu.

Powiązana galeria: