Miłosz Reisch się rozstrzelał

Aż 11:1 (5:1) wygrali swój kolejny mecz juniorzy starsi. W ramach Opolskiej Ligi Juniorów pojechali oni do Rozmierki i w niedzielne przedpołudnie rozbili miejscową Jedność. Aż cztery razy do protokołu sędziowskiego wpisał się Miłosz Reisch. Zawodnik pokazał dobrą skuteczność mimo tego, że nad ranem wrócił z Gdyni.

Miłosz przeciwko Arce nie wystąpił, ale znalazł się po raz pierwszy w tym sezonie w kadrze meczowej Andrzeja Konwińskiego. Poza nim do juniorskiej siatki gospodarzy trafiali Mateusz Klinger i Kamil Babiarz po dwa razy oraz po razie Nicholas Cendal i Dominik Pelc, a także kolejny gracz pierwszego zespołu Jakub Skoczylas.

W następnym meczu "Starsi" zagrają u siebie z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle, a spotkanie odbędzie się 5 września, o godzinie 11.00 na KKS-ie.