Kończy się przedsprzedaż. Są jeszcze bilety na GKS

Do piątku, do godziny 18.00, w sekretariacie klubu kupić będzie można wejściówkę na mecz MKS Kluczbork - GKS Katowice. Do biura MKS-u przy Sportowej 7 zapraszamy dziś (czwartek) od godziny 14.00 do 18.00 i jutro o tej samej porze.

Czy są jeszcze bilety na pierwsze w historii klubu mistrzowskie spotkanie przy jupiterach? Najprościej sprawdzić to logując się do elektronicznego systemu sprzedaży pod adresem: http://www.bilet.pax.pl/kat/0/1/?biletpax=4eb76e573b1678f35074f52cdd0e965e. To informacja dla tych, którzy z rożnych powodów zadają nam pytania o dostępność wejściówek na sobotni mecz.

Internetowy system sprzedaży on-line przestanie serwować bilety na 3 godziny przed planowana datą rozpoczęcia zawodów, czyli 12 marca, o godzinie 15.00! Pierwszy gwizdek meczu MKS - GKS oczywiście o godzinie 18.00.