MKS - Górnik: Są jeszcze bilety!

Sobotni mecz MKS Kluczbork - Górnik Zabrze cieszy się zrozumiałym zainteresowaniem. Klub informuje, że są jeszcze bilety na to spotkanie!

Przedsprzedaż prowadzona jest w sekretariacie klubu, w godz. 12:00-16:00, do wyczerpania zapasów! - Dziś nie jestem w stanie określić, czy dojdzie do sprzedaży i internetowej oraz nie zagwarantuję tego, że w dniu spotkania otwarte zostaną kasy stadionowe. Najlepiej po prostu kupić bilet u nas w biurze, osobiście, lub podając numery PESEL ich nabywcy.  Wszystko i tak zweryfikuje system dystrybucji - ocenia dynamikę sprzedaży dyrektor kluby Robert Płaczkowski.

Jak już informowaliśmy, zarząd klubu pierwszeństwo w zakupie wejściówek dał miejscowym kibicom. Specjalna pula tysiąca biletów trafiła także do fanów gości, którzy zajmą całą i świecącą ostatnio pustkami trybunę północną (sektor rodzinny, sektor A), a osoby które wykupiły już karnety na te miejsca, w biurze klubu otrzymają specjalny bilet.

Mecz z 14-krotnym mistrzem Polski odbędzie się 1 kwietnia, o godzinie 19.00. Informacje o cenach biletów znaleźć można tutaj http://mkskluczbork.pl/karnety-bilety.

Zdjęcie: W najbliższą sobotę pustych krzesełek z tej strony widowni być nie powinno.

fot. Mirosław Szozda / www.mkskluczbork.pl