Młodziki grały i wspierały

Udział w turnieju charytatywnym ma za sobą drużyna młodzików prowadzona przez Agnieszkę Pielichowską. W wieluńskiej hali WOSiR wystartowało 8 zespołów z rocznika 2005 i 2006. Dochód z turnieju przeznaczony był na wsparcie zakupu wózka inwalidzkiego dla Adama Matczaka, niepełnosprawnego chłopca z Wielunia. Organizatorem  imprezy byli: radna gminy Wieluń Honorata Freus-Grzelak oraz były paraolimpijczyk Jacek Przebierała.

W trakcie turnieju licytowano koszulki Legii Warszawa, Widzewa Łódź, ale też MKS-u Kluczbork, dzięki czemu nasz klub bezpośrednio włączył się do tej szczytnej akcji. Sportowo także było na medal. Nasi chłopcy zajęli ostatecznie 2 miejsce i wzbogacili się o piękny, okolicznościowy puchar, który ufundowali burmistrz i starosta wieluński. Gratulujemy!

Wyniki:

1. Marcinki Kępno