Młodziki wystąpiły w Calisia Cup 2015

Odbyła się kolejna edycja turnieju halowego organizowanego cyklicznie w Kaliszu. Nasz klub w Calisia Cup 2015 zameldował się z chłopakami z rocznika 2004, których do boju przygotował trener Tomasz Chatkiewicz.

- W turnieju uczestniczyło 7 zespołów, które rozegrały ze sobą mecze w systemie "każdy z każdym". Po zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że nasz zespół zajął 4 miejsce. Po dobrym początku, przyszły słabsze mecze z czołówką turnieju i to one zadecydowały o miejscu poza podium. Na pocieszenie pozostaje fakt zdobycia przez Tomka Zachariasiewicza tytułu króla strzelców z 5 bramkami na koncie - podsumował udział swojej drużyny szkoleniowiec młodzików.

Wyniki:
MKS Kluczbork - Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:2 (Zachariasiewicz x3, Begar, Kędziora)
MKS Kluczbork - Calisia 14 "Messi" 2:1 (Zachariasiewicz, Begar)
MKS Kluczbork - Futsal Oborniki Wlkp. 0:1
MKS Kluczbork - Calisia 14 "Ronaldo" 1:1 (Begar)
MKS Kluczbork - Nielba Wągrowiec 2:4 (Zachariasiewicz, Kukla)
MKS Kluczbork - Liskowiak Lisków 2:0 (Begar, Grzelak)

Końcowa kolejność:
1. Futsal Oborniki Wlkp.
2. Calisia 14 "Ronaldo"
3. Nielba Wągrowiec
4. MKS Kluczbork
5. Liskowiak Lisków
6. Calisia 14 "Messi"
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce

MKS: Śmiałek, Domagała, Kukla, Czysty, Begar, Glinny, Kędziora, Grzelak, Białek, Zachariasiewicz.