Orliki w finale turnieju w Praszce

Chłopcy z rocznika 2006 jako ostatni reprezentowali nasz klub w tegorocznych występach turniejowych. Impreza Neapco Cup 2015 odbyła się w ostatnią niedzielę w hali sportowej "Kotwica" w Praszce. Patronował jej sam dyrektor Neapco Europe Sp. z o.o., a zorganizował ją Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce.

MKS prowadzony przez Magdalenę i Rafała Niziołków zaprezentował się bardzo dobrze. Wychowankowie naszego klubu dotarli do finału całej rywalizacji. Gratulujemy!

- Wszystkie mecze turniejowe stały na wysokim poziomie, a drużyny uczestniczące zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Jesteśmy dumni z naszych chłopaków, którzy pokazali wolę walki, bardzo dobre umiejętności piłkarskie, a co najważniejsze dla nas, radość z gry - podsumowała występ swych podopiecznych pani Magda.

Wyniki (grupa A):

Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork 0:1 (Maruska)
MKS Kluczbork - Pilica Koniecpol 3:0 (Maruska, Mokrzycki, Ramus)
MKS Kluczbork - M-GOKiS Praszka 1:1 (Mioduszewski)
Jurajskie Wilki Częstochowa - MKS Kluczbork 1:0

Do półfinału nasza ekipa weszła z drugiego miejsca w grupie i zagrała z OKS-m Olesno, który zwyciężył grupę B.

OKS Olesno - MKS Kluczbork 0:2 (Czaja, Maruska)

Finał:

MKS Kluczbork - MKS Wołczyn 0:2

MKS: Gąszczak, Mokrzycki, Jurczak, Król, Maruska, Mioduszewski, Ramus, Czaja, Baj.