Radio Opole będzie z MKS-em

Radio Opole przeprowadzi bezpośrednią transmisję z inauguracji nowego sezonu w 1 lidze. Spotkanie MKS Kluczbork - Chrobry Głogów komentować będzie Donat Przybylski.

Czy spotkania MKS-u na stałe zagoszczą na antenie opolskiej rozgłośni? - MKS jest oczywiście w rozkładzie naszych planów transmisyjnych. Jeśli chodzi o mecze w Kluczborku to jest to naturalna kolej rzeczy, ale w planie mamy także spotkania wyjazdowe. Tu decydować będzie przede wszystkim ranga przeciwnika oraz sportowy harmonogram. W województwie dwa zespoły występują w najwyższych klasach rozgrywkowych. Mowa oczywiście o ZAKS-ie i Gwardii. Już dziś mogę poinformować kluczborskich kibiców, że nasz reporter wybiera się 8 sierpnia do Bydgoszczy. Zawisza to przecież klub, który opuścił Ekstraklasę i takich rywali nie możemy pominąć - mówi szef sportowej redakcji Radia Opole.

Piłkarski live ze Sportowej 7 złoży się na audycję "Cały nasz sport", a tej należy szukać w paśmie 103,2 MHz. Pierwszy meldunek z naszego stadionu powinien pójść w eter tuż po godzinie 17.00.