Dwie drużyny MKS-u pojechały do Niemiec

Udział w międzynarodowym turnieju "Kurt Siebert Cup 2017" jest celem podróży dwóch drużyn MKS-u Kluczbork, które w piątkowe przedpołudnie udały się do Niemiec.

- To cykliczna impreza organizowana przez Goslar SC 08, oczywiście w miejscowości Goslar, w Niemczech. Jedziemy tam na specjalne zaproszenie zaprzyjaźnionego z nami klubu. Do rywalizacji przystąpią dwa nasze zespoły, które składać się będą z zawodników grup rocznikowych 2002, 2003 i 2004 - informuje Robert Płaczkowski.

Oprócz dyrektora MKS-u Kluczbork i rzecz jasna wychowanków naszego klubu, w trasę wyruszyli także trenerzy Piotr Matkowski i Tomasz Chatkiewicz. Pierwszy poprowadzi MKS I, drugi odpowiadał będzie za poczynania MKS-u II, gdyż turniej klasyfikował będzie dwie grupy wiekowe.

Zmagania zaplanowano na sobotę i niedzielę, 14 i 15 stycznia.

Zdjęcie. Podopieczni Tomasza Chatkiewicza trenowali już w Nowy Rok.

Fot. własne / www.mkskluczbork.pl