OLJ: Chemik K-Koźle - MKS Kluczbork 2:5 (0:4)

Swoje trzecie zwycięstwo tej wiosny odnieśli juniorzy starsi. Podopieczni Dariusza Surmińskiego ograli tym razem na wyjeździe Chemika K-Koźle. - Wynik jest wysoki, ale nie był to łatwy mecz. Obie drużyny grały otwartą piłkę, wszystko odbywało się w szybkim tempie, stąd tyle goli - podsumował spotkanie trener zaplecza MKS-u.

Nasi chłopcy już do przerwy prowadzili różnicą czterech goli. Dwa trafienia Kamila Babiarza przedzieliły gole Nicholasa Cendala i Kamila Nykiela. W drugiej połowie gospodarze zaczęli gonić wynik, ale powstrzymała ich piąta bramka autorstwa Miłosza Reischa.

MKS cały czas prowadzi w tabeli Opolskiej Ligi Juniorów, wyprzedzając Odrę Opole o 6 punktów.

MKS: Grycan - Bełz, Michalewski, Lorek, Pelc - Nykiel, Cendal (60. Slimak), Babiarz, Reisch, Rzeźnik (60. Kuglarz), Klinger (85. Gancarek).