OLJ: Polonia Nysa - MKS Kluczbork 0:5 (0:2)

- Mecz od pierwszej do ostatniej minuty toczył się pod nasze dyktando. Gospodarze ograniczali się jedynie do gry z kontry. Graliśmy dziś spokojnie, nie forsowaliśmy zbyt dużego tempa, a mimo to stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, z czego pięć zamieniliśmy na gole - mówił po mecz z Polonią Nysa trener juniorów starszych Dariusz Surmiński.

Dorobek bramkowy zaplecza naszego pierwszoligowca jest imponujący. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek w Opolskiej Lidze Juniorów wynosi on 156-13. Dla porównania, lider grupy katowickiej Piast Gliwice, z którym MKS najprawdopodobniej zagra baraże o ligę centralną, może pochwalić się dorobkiem 118-20. Nasza drużyna cały czas przewodzi stawce i ma 8 punktów przewagi nad Odrą Opole.

Bramki: 5' Wasser, 37' Rzeźnik, 52' Babiarz, 76', 85' Klinger.

MKS: Sarna, Wasser (75' Pelc), Michalewski, Lorek, Rzeźnik, Nykiel, Witos, Bełz, Cendal (55' Kuglarz), Babiarz, Klinger.

Fot. Elżbieta Pelc / www.mkskluczbork.pl