Zwycięska inaugurcja juniorów

Drużyny juniorskie MKS-u nowy sezon ligowy rozpoczęły od zwycięstw. Wygrane są tym cenniejsze, że oba odniesione zostały na wyjazdach. W sobotnie przedpołudnie wystartowali juniorzy starsi. Podopieczni Dariusza Surmińskiego po golach Mariusza Bełza przed przerwą oraz Szymona Witosa i Kamila Nykiela w drugiej połowie, pewnie ograli Pogoń Prudnik. Gole do meczowego raporty trafiły odpowiednio w 41, 75 i 88 minucie.

W niedzielę swoją inaugurację przeszli juniorzy młodsi. Pierwszym dostarczycielem punktów dla naszego zespołu okazał się Hattrick Głuchołazy. Bohaterem biało-niebieskich został Dastin Knopik, którego przed klasycznym (nomen-omen) hattrickiem powstrzymała regulaminowa przerwa. Knopik trafiał bowiem w 18, 21 i 70 minucie. Podopieczni Michała Honca wygrali ostatecznie 4:2 a na liście strzelców zameldował się także Michał Mazur, w 26 minucie.

Oba mecze odbyły się w ramach rozgrywek opolskiej ligi juniorów starszych i młodszych. Następna kolejka odbędzie się 30 sierpnia.