Na Zawiszę osiemnastu najlepszych

Biało-niebiescy sposobią się do pierwszego wyjazdu w nowym sezonie. - Do Bydgoszczy udajemy się w już w przeddzień meczu, w piątek i myślę, że najpóźniej przed godziną 14.00 wyjedziemy z Kluczborka - planuje kierownik drużyny Grzegorz Skóra.

Do tego momentu muszą być znane nazwiska zawodników, którzy wsiądą do autokaru na starcie z Zawiszą. - Rywalizacja w drużne jest spora. Osiemnastkę meczową podam po ostatnim naszym treningu, który zaplanowałem na piątkowe przedpołudnie i tylko ci zawodnicy pojadą na to spotkanie. Pozostali dostaną odpowiednie zadania do realizacji na miejscu - powiedział nam po środowym treningu trener MKS-u Andrzej Konwiński.

Przypomnijmy, że mecz 2. kolejki z Zawiszą Bydgoszcz już w najbliższą sobotę, o godzinie 18.00.

Obecni na zdjęciu Rafał Niziołek, Piotr Giel i Marcin Nowacki, mają spore szanse załapać się do bydgoskiego autobusu.

Fot. Mirosław Szozda.