Operacja Chrobry zacznie się na lotnisku

Przygotowania do pierwszego spotkania w nowym sezonie nasza drużyna rozpocznie we wtorek, 28 lipca. W tygodniu poprzedzającym spotkanie z Chrobrym Głogów trener Andrzej Konwiński zaordynował swym podopiecznym cztery treningi. Pierwszy, przedmeczowy szlif MKS-u, miał będzie miejsce na tzw. lotnisku.

Tak nazywane jest jedno z bocznych boisk treningowych Stadionu Miejskiego i na nim odbędą się zajęcia wtorkowe. Środę i czwartek nasz pierwszoligowiec spędzi na głównej płycie sobotniej rywalizacji. Podobnie będzie w piątek, lecz tego dnia biało-niebieskich oprócz treningu czeka analiza gry przeciwnika.

W tym ostatnim przypadku zbiórkę zaplanowano już na godziny przedpołudniowe. Wcześniejszy harmonogram treningowy zakłada spotkania drużyny popołudniami.