Sparing. Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 3:1 (1:0)

MKS przegrał ostatni swój sprawdzian przed inauguracją nowego sezonu w 1 lidze. Oprócz chorego Sebastiana Deji, nasz beniaminek zaprezentował się w pełnej obsadzie. Gola dla biało-niebieskich przy stanie 0:2 zdobył Piotr Giel.

Raków Częstochowa 3-1 MKS Kluczbork

Bramki: Okińczyc 33., Warchoł 66., Pawlusiński 87. - Giel 61.

Raków: Mateusz Kos (46. Maciej Mielcarz), Łukasz Buczkowski, Błażej Radler, Błażej Cyfert, Łukasz Góra, Dawid Kamiński, Dominik Bronisławski (46. Przemysław Mońka), Rafał Figiel, Patryk Misik (46. Damian Warchoł), Piotr Malinowski (46. Dariusz Pawlusiński), Wojciech Okińczyc.

MKS: Oskar Pogorzelec, Grzegorz Wnuk, Krystian Rudnicki, Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Mateusz Arian, Marcin Nowacki, Tomasz Swędrowski, Szymon Sobczak, Piotr Giel, Miłosz Reisch, Radosław Kursa, Maciej Kowalczyk, Marcin Tomaszewski, Piotr Kasperkiewicz, Robert Brzęczek, Michał Kojder.

fot. astar.czest.pl

Zdjęcia z meczu: http://www.astar.webd.pl/galeria/thumbnails.php?album=532#picture