Piąty raz z GKS-em Katowice

Cztery mecze grane w 1 lidze w następujących po sobie sezonach 2009/2010 i 2010/2011, to cała dotychczasowa historia spotkań GKS Katowice - MKS Kluczbork. Bilans tych spotkań jest dla naszej drużyny korzystny. Do pierwszego starcia z Gieksą doszło 30 października 2009 roku. MKS wygrał w Katowicach 1:0 po golu Rafała Niziołka.

Następne dwa starcia to kolejne zwycięstwa biało-niebieskich, tym razem bardzo okazałe. Na zakończenie najlepszego w historii naszego klubu sezonu, katowiczanie rozbici zostali 3:0. Miało to miejsce 6 czerwca 2010 roku, a gości pogrążali kolejno: Waldemar Sobota, wspomniany już "Nizioł" i Michał Glanowski.

Identycznym rezultatem zakończyły się zawody grane 9 września tego samego roku. Podczas meczu rundy jesiennej bramki dla naszych barw zdobywali: Kamil Nitkiewicz, Rafał Wodniok i Patryk Tuszyński. Do jedynej przegranej kluczborczan doszło 10 kwietnia 2011 roku (na zdjęciu). GKS wygrał u siebie 1:0 za sprawą złotego gola Janusza Dziedzica.