Trenerzy po meczu MKS - Wisła

- Ten mecz w naszym wykonaniu miał dwa oblicza - rozpoczął spotkanie z mediami trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek. - W pierwszej połowie byliśmy bardzo niedokładni, chaotyczni i słabi zorganizowani, szczególnie w grze ofensywnej. Pozwoliliśmy na dużo zespołowi gospodarzy i straciliśmy bramkę do szatni, co nas postawiło w bardo trudnej sytuacji. Na szczęście w drugiej połowie reakcja była taka, jakiej oczekiwałem. Graliśmy zdecydowanie lepiej, szybciej, strzeliliśmy dwie bramki i wydarliśmy to zwycięstwo - analizował coach przyjezdnych.

Trener MKS-u Kluczbork Andrzej Konwiński powiedział: - Chciałbym pogratulować zwycięstwa. Muszę powiedzieć, że brutalnie nas dzisiaj 1 liga potraktowała. Rozegraliśmy dobre zawody, po których mogliśmy zejść do szatni z podniesioną głową. Uważam, że byliśmy dziś równorzędnym przeciwnikiem. O wyniku zadecydowały w dużej mierze indywidualności w zespole gości i to one sprawiły, że to spotkanie przegraliśmy.