Baraż CLJ: Piast Gliwice - MKS Kluczbork 6:0 (1:0)

Bardzo dotkliwej porażki doznali doznali juniorzy starsi. W pierwszym meczy barażowym o udział w Centralnej Lidze Juniorów wysoko przegrali z Piastem Gliwice. Pierwsza połowa nie zwiastowała katastrofy. Biało-niebiescy mimo szybko straconego gola nie podłamali się i dzielnie stawiali czoła gospodarzom.

- Przy golu na 2:0 chłopcy za bardzo chcieli jak najszybciej poprawić wynik. Przestrzegałem ich przed tym, aby nie szli do przodu. Stało się jednak inaczej i co ciekawe zaczęli stwarzać sobie sytuacje bramkowe, to jednak Piast był tego dnia skuteczny do bólu, kontrował nas i zdobywał kolejne gole. Wysoki wynik może trochę mylić, gdyż aż tak dramatycznie nie wyglądaliśmy. Moi zawodnicy dali z siebie tyle, ile mogli, ale nie da się ukryć, że są podłamani przegraną - mówił po meczu trener Dariusz Surmiński.

Spotkanie na stadionie Carbo załatwiło praktyczne sprawę awansu. O honor biało-niebiescy zagrają na Stadionie Miejskim 22 czerwca (środa), o godzinie 17.00.

Piast: Kurek - Będzieszak, Kuzdra, Łabojko, Sulima, Kwaśniewski, Dzieczek, Okraszewski. Krakowczyk, Przemyk.

Zmiany: Zarychta, Wawoczny, Niemiec.

Trener: Marcin Domagała

MKS: Sarna - Wasser, Michalewski, Lorek, Rzeźnik, Bełz, Nykiel, Cendal, Babiarz, Witos, Reisch.

Zmiany: Mazur, Kuglarz, Pelc, Klinger, Slimak.

Trener: Dariusz Surmiński

Bramki: Łukasz Krakowczyk (6`, 57`), Denis Gojko (52`, 88`), Łukasz Niemiec (72`, 78`).