Koniec wakacji juniorów starszych

Rozpoczęły się rozgrywki w Opolskiej Lidze Juniorów. "Starsi" inaugurację nowego sezonu zaliczyć mogą do udanych. Podopieczni Dariusza Surmińskiego pokonali na boisku KKS-u Polonię Głubczyce.

- Początek meczu zaczął się od mocnego uderzenia, zdobyliśmy szybko dwie bramki i grało się nam łatwo. Goście ograniczali się do gry z kontry. W drugiej połowie nasi chłopcy niestety trochę odpuścili i mecz się wyrównał, Polonia złapała bramkę kontaktową i w naszych szeregach zrobiło się nerwowo. Po korektach w składzie i ustawieniu na boisku sytuacja została opanowana konsekwencją czego był zdobyty gol numer trzy. Uważam, że wygraliśmy dziś zasłużenie, choć chłopcy z Głubczyc pokazali w drugiej połowie, że też w piłkę potrafią grać - relacjonuje przebieg zawodów szkoleniowiec MKS-u.

OLJ, 1. kolejka: MKS Kluczbork - Polonia Głubczyce 3:1 (2:0)

Bramki: 4' Slimak, 9' Michalewski, 85' Nykiel.

MKS: Grycan, Michalewski, Skoczylas, Gurok (60' Gadecki), Mikołajewski, Bełz, Nykiel, Węglarz, Witos (46' Oczowiński), Slimak, Klinger (65' Knopik).

Zdjęcia: https://www.facebook.com/elasplot/media_set?set=a.1182441528442872.1073741865.100000311085099&type=3

Fot. Elżbieta Pelc