Raport o stanie młodzieży: Są liderzy w rozgrywkach opolskich

Bardzo dobrze spisują się tym sezonie drużyny młodzieżowe MKS-u Kluczbork. Biało-niebiescy znajdują się na szczytach klasyfikacji opolskich lig juniorów starszych i trampkarzy. Tym ostatnim udało się po złotym golu Filipa Choncela ograć faworyta rozgrywek PUKS Pomologię Pruszków 1:0!

- Był to jeden z najlepszych meczów w wykonaniu moich podopiecznych. Graliśmy bardzo dojrzale jak na ten etap rozgrywek. Cały mecz mieliśmy pod kontrolą, bardzo dobrze broniliśmy się wychodząc do przeciwnika wysokim pressingiem i łapiąc go na błędach przy rozegraniu piłki - mówi trener Piotr Matkowski.

Wszystkie wyniki naszych zespołów oraz sytuacje w tabelach znaleźć można w menu Rozgrywki/Terminarz oraz Rozgrywki/Tabela. Wystarczy dokonać zmiany drużyny w pierwszym polu wyboru.

Do klubowego serwisu na stronę główną powróciło Kalendarium, w którym znajdują się daty najbliższych meczów pierwszych czterech zespołów naszego klubu.

Nie zapominamy także o świetnej postawie chłopców z rocznika 2004, którzy także są w czubie tabeli grupy 1. Opolskiej Ligi Młodzików. Poczynania podopiecznych Tomasza Chatkiewicza śledzić można na Facebook-u: MKS Kluczbork rocznik 2004.

Zdjęcia z domowych meczów naszych drużyn od kilu tygodni zamieszczane są bezpośrednio na facebook-owym fanpage-u klubu: https://www.facebook.com/MKS.Kluczbork/photos/?tab=album&album_id=1297155073628551.

Zdjęcie: Przy piłce Jakub Skoczylas, juniorski rodzynek w kadrze pierwszego zespołu.

Fot. Elżbieta Pelc / www.mkskluczbork.pl