Juniorzy starsi zakończyli sezon

Lider Opolskiej Ligi Juniorów zakończył sezon. - Chłopcy są już myślami przy pierwszym meczu barażowym. Zagraliśmy dziś spokojne zawody, w których z bardzo dobrej strony pokazali się juniorzy młodsi Michał Mazur i Dastin Knopik - mówił po ostatnim występie w "rundzie zasadniczej" trener Dariusz Surmiński.

Wynik w Ozimku potwierdził tylko dominację "Starszych" podczas całego sezonu. 26 rozegranych spotkań i stosunek bramek 166-17 mówi w zasadzie wszystko. - Ostatnią kolejkę zagraliśmy wcześniej, gdyż chcemy jak najlepiej przygotować się do dwumeczu z Piastem - dodaje coach mistrza województwa.

Pierwsze spotkanie barażowe o udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów rozegrany zostanie w środę 15 czerwca w Gliwicach, o godzinie 17.00. Rewanż w Kluczborku odbędzie się tydzień później, 22 czerwca. Pora spotkania zostanie jeszcze ustalona.

Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork 2:7 (1:1)
Bramki: Reisch 4, Knopik, Klinger, Babiarz

MKS: Grycan, Wasser, Bełz, Lorek (46' Michalewski), Pelc (46' Knopik), Mazur, Kuglarz, Witos (75' Cendal), Babiarz, Reisch, Klinger.

Zdjęcie: Bezbramkowym remisem z Odrą Opole juniorzy starsi przypieczętowali awans do spotkań barażowych.

Fot. www.mkskluczbork.pl